בעלי תפקידים

segel marzim3

 

שם מלא

תפקיד

כתובת מייל

פרופ' אבי לוי

נשיא המכללה

avishaanan@gmail.com

פרופ' דוד בן חיים

יו”ר המועצה האקדמית

benchaim831@gmail.com

ד"ר אסתר כלפון

סגנית נשיא ודיקנית לימודי B.Ed.

halfon@shaanan.org

ד"ר ערן לויזון

דיקן לימודי המשך ולימודים מתקדמיםM.Ed.

levisoneran@gmail.com

גב' מיכל בלאו

דיקנית הסטודנטים ומרכזת נגישות

michalblau1971@walla.com

ד"ר כרמית גל

רמפ”א – ראש מדור פיתוח אקדמי

carmitgal21@gmail.com

גב' אסתר הבר

ראש תוכנית בית רבקה

esther@rivka.org.il

תואר שני

ד"ר אסתר טוב לי

ראש התוכנית ל-M.Ed. בחינוך משלב וראש החוג לחינוך בתואר B.Ed.

e@tovlietgar.co.il

פרופ' שרגא פישרמן

ראש התוכנית ל-M.Ed. בייעוץ חינוכי

shragafisherman@gmail.com

ד"ר מיכל דל

ראש התוכנית ל-M.Ed. בתנ”ך

michaldell@gmail.com

פרופ' עלית אולשטיין

ראש התוכנית ל-M.Ed. באנגלית

elitezeev@yahoo.com

תואר ראשון

ד"ר פרנסס סוקל

מרכזת התוכנית באנגלית M.Ed. וראש החוג לאנגלית B.Ed.

fsokel@gmail.com

ד"ר מיכל דל

ראש חוג מקרא  B.Ed.

michaldell@gmail.com

ד"ר ענבל קולושי-מינסקר

ראש חוג חינוך מיוחד  B.Ed. וראש מרכז למד"ן.

inbalmin@gmail.com

הרב ד"ר הראל שפירא

מרכז אקדמי מסלול גברים

rlshapirashaanan@gmail.com

ד"ר יצחק ציטרין

ראש חוג היסטוריה  B.Ed.

yitzhakcy@gmail.com

ד"ר ניצה דורי

ראש חוג הגיל הרך  B.Ed.

nitsa.dori@gmail.com

ד"ר אורנה שניידר

ראש יחידת שפ"ר וראש מסלול הגיל הרך

ornash66@gmail.com

גב' חנה יורב

ראש מסלול בית הספר היסודי

hanaybr5@gmail.com

ד"ר זהבה ביגמן

ראש מסלול חינוך מיוחד וראש מרכז יח"ס.

bigman@shaanan.org

ד"ר אסתר כלפון

ראש החוג לחינוך בלתי פורמלי

halfon@shaanan.org

גב' גילה בורנשטיין

מנהלת החוג לחינוך בלתי פורמלי

Gila_b1@walla.co.il

גב' רעות שפירא

ראש מסלול בית הספר העל יסודי

reutshaps@gmail.com

ד"ר תרצה פריש

מרכזת רג"ב - תוכנית מצוינות בהוראה

frisht@shaanan.org

גב' גילה אפשטיין

מרכזת תוכנית עולים

gilahe@bezeqint.net

פרופ' שרה כ"ץ

ראש רשות המחקר ומרכזת לימודי EPIC

sara10@012.net.il

ד"ר מירב חמי

מנהלת מרכז סימולציות

merav.hemi@gmail.com

ענת לנקרי

מרכזת תוכנית מצוינות חברתית

gatagnl@gmail.com

 

גב' עדי צביאלי

מרכזת היחידה להתמחות וכניסה להוראה

adizv@yahoo.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום המשרד במכללה
נשיא האקדמית שאנןפרופ’ אבי לוי04-8780004632בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
יו”ר המועצה האקדמיתפרופ’ דוד בן חיים04-8780028641 בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
יו”ר הוועד המנהלמר יעקב ויזל 
סגנית הנשיא ודיקנית לימודי .B.Edד”ר אסתר כלפון04-8780012152בניין מרכזי
דיקן לימודי המשך ולימודים מתקדמים .M.Edד”ר ערן לויזון04-8780023253בניין מרכזי

דיקן לימודי גברים

הרב ד”ר הראל שפירא04-8780050644בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)

דיקנית הסטודנטים, מרכזת מסלול בנות
וראשת מדרשת מעיין בשאנן

גב’ מיכל בלאו04-8780020201בניין מרכזי
ראש לשכת הנשיאגב’ רבקי עמר04-8780003631בניין מנהלה (בניין הקפיטרייה)
מזכירות לשכת הנשיאגב’ מאיה יוסף04-8780006631בניין מנהלה (בניין הקפיטרייה)
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
ראש מדור תקציב וכספיםגב’ ליאורה כלאף04-8780024254בניין מרכזי
חשבת שכרגב’ טלי אלמלם04-8780027156בניין מרכזי
שכר לימודגב’ צורית סיבוני04-8780026255בניין מרכזי
מנהלת חשבונות וספקיםגב’ אסתי תהילה04-8780021251בניין מרכזי
מנהלת כח אדםגב’ רגינה כלאף04-8780017203בניין מרכזי
מבקר פניםרו״ח מיכאל פריד050-2355666638בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום
ראש החוג לתנ”ך .B.Edהרב יהודה טרופר 643בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג לחינוך מיוחד .B.Edד”ר אסתר טוב לי04-8780047647בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש חטיבת לימודי חינוך .B.Edפרופ’ שרה כץ 637בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג לתושב”ע .B.Edהרב ד”ר הראל שפירא04-8780050636בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג להיסטוריה .B.Edד”ר אליעזר שריאל 643בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג למתמטיקה .B.Edפרופ’ דוד בן חיים04-8780028641בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג לאנגלית .B.Edד”ר פרנסס סוקל04-8780028639בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג לגיל הרך .B.Edד”ר אורנה שניידר04-8780031648בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש החוג לחינוך בלתי פורמליד”ר אסתר כלפון04-8780012152בניין מרכזי
מנהלת החוג לחינוך בלתי פורמליגב’ גילה בורנשטיין  

בניין מרכזי

התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום

ראש התוכנית ל-.M.Ed בחינוך משלב

ד”ר אסתר טוב לי04-8780047647בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש התוכנית ל-.M.Ed בייעוץ חינוכיפרופ’ שרגא פישרמן04-8780019635בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש התוכנית ל-.M.Ed בתנ”ךהרב יהודה טרופר  בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש התוכנית ל-.M.Ed באנגליתד”ר פרנסס סוקל04-8780028639בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
     
התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום המשרד במכללה
מפ”א גיל הרךד”ר אורנה שניידר04-8780055354בניין מרכזי
מפ”א יסודיגב’ חנה יורב04-8780052355בניין מרכזי
מפ”א על יסודיהרב ד”ר יובל ואדעי 355בניין מרכזי
מפ”א חינוך מיוחדד”ר גרניט בובליל 355בניין מרכזי
מפ”א בניםהרב יצחק פייגלין  בניין הנהלה
     
     
     
     
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
מזכירות מנהל הסטודנטים – מסלולי בנותגב’ שרון דרטלר04-8780016155בניין מרכזי
מזכירות מנהל הסטודנטים – מסלולי בנותגב’ דניאלה דדון  בניין מרכזי
מזכירות אקדמית – מלגות ומענקיםגב’ הניה ארנון04-8780013153בניין מרכזי
מזכירות יחידת התמחות וכניסה להוראהגב’ מיטל טולדנו   
מזכירות שלוחת בית רבקהגב’ שפרה ארזון04-8780059645בניין מנהלה (בניין קפיטריה)
מזכירות שלוחת בית רבקהגב’ צורית דמתי04-8780058645בניין מנהלה (בניין קפיטריה)
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
דיקן לימודי המשך ולימודים מתקדמיםד”ר ערן לויזון04-8780023253בניין מרכזי
מינהל סטודנטים לתואר שניגב’ אילנית גרשון04-8780022251בניין מרכזי
מנהל הסבת אקדמאים להוראהגב’ עופרה כהן04-8780007251בניין מרכזי
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
ראש יחידת שפ”רגב’ נעמה כהן04-8780054184משרדי יחידת שפ”ר
יועצת אקדמית 1גב’ שירה מאיר04-8780008182משרדי יחידת שפ”ר
יועצת אקדמית 2גב’ אביגיל קדוש04-8780018183משרדי יחידת שפ”ר
מגייסת מדרשה גב’ מיכל שוורץ052-5445483 

 

     
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
ראש יחידת גרפיקה ודיגיטלגב’ צליל פרנקו04-8780036 מרכז משאבים טכנולוגי פדגוגי
גרפיקאיתגב’ חני קורן04-8780036 מרכז משאבים טכנולוגי פדגוגי
גרפיקאיתגב’ תאיר גז04-8780036 מרכז משאבים טכנולוגי פדגוגי
     
     
התפקידשם וקישור למיילטלפון חדרמיקום
     
מרכזת היחידה להתמחות וכניסה להוראהגב’ עדי צביאלי04-8780051181משרד “נחיתה רכה”
מרכזת הכשרה קלינית – מסלולי נשיםגב’ רעות שפירא04-8780056 בניין מרכזי
מרכז הכשרה קלינית – מסלולי גבריםהרב יצחק פייגלין04-8780050646בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
מרכזת רג”ב – תוכנית מצוינות בהוראהד”ר עדה גבל 636בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
מרכזת תוכנית מצוינות חברתיתגב’ ענת לנקרי   
ראש תוכנית בית רבקהגב’ אסתר הבר04-8780028641בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
ראש רשות המחקר ומרכזת לימודי EPICפרופ’ שרה כ”ץ077-6001611 בניין מנהלה (בניין הקפיטריה)
מנהלת מרכז סימולציותד”ר מירב חמי04-8780054406בניין המרכזי
ראש מרכז יח”סד”ר זהבה ביגמן04-8780053350 בניין מרכזי
מרכזת נגישותגב’ יפעת פישר  בניין הספרייה
     
התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום
מנהלת הספרייהגב’ אורית בן-נון04-8780042 בניין הספרייה
ספרניותגב’ מיכל סייבי
גב’ חוה שפיר
גב’ יפעת פישר
גב’ חנה גנדלמן
גב’ איריס ביוקנסקי
04-8780040
04-8780041
 בניין הספרייה
תומכת מרכז השראהגב’ שרית הולנדר04-8780044 מרכז השראה
     
התפקידשם וקישור למיילטלפוןחדרמיקום
מנהל מערכות מידעדובי שוורץ04-8780043  
צוות טכנולוגיותהודיה ספרלינג04-8780043  
צוות טכנולוגיותאיתמר קורן04-8780043  
התפקיד שם וקישור למייל טלפון חדר מיקום
אב בית מר אליעזר שוורץ 04-8780049 54 בניין מרכזי, קומה 1-
אב בית מר יוסי מאיר 04-8780048 53 בניין מרכזי, קומה 1-
אב בית מר עוזי כלאף 052-5617547 54 בניין מרכזי, קומה 1-
אב בית מר משה דיין 052-7754788 54 בניין מרכזי, קומה 1-
• למה ללמוד אצלנו? כי שאנן – מכללה דתית לחינוך ולהוראה, ברמה אקדמית גבוהה היחידה בצפון • • למה ללמוד אצלנו? כי שאנן – מכללה דתית לחינוך ולהוראה, ברמה אקדמית גבוהה היחידה בצפון •

כל הדלתות פתוחות בפניכם (תחומי הלימוד במכללה)

מה כדאי לי ללמוד?

תואר ראשון

הכשרה להוראה ותעודת הוראה .B.Ed

תואר שני

.M.Ed בחינוך והוראה

המרכז ללימודים מתקדמים

פיתוח מקצועי והסבה אקדמאים להוראה

חוגים

מסלולים

מסלולים

תוכניות מיוחדות

מדרשות / בית מדרש נשים

"נחיתה רכה" – (סטאז')
היחידה להתמחות וכניסה להוראה

צרו איתנו קשר

הסתרת תמונות

ההרשמה לשנה"ל תשפ"ב בעיצומה!

מלא/י את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם: