טופס חתימה על "זכויות יוצרים" ועל "קניין רוחני"

אנו מברכים אותך על שבחרת לפרסם את יצירתך באמצעות ההוצאה לאור של מכללת שאנן. ההתקשרות אלינו כפופה לחתימה על שימוש נאות ב”חוק זכות יוצרים” ובשימוש נאות ב”קניין רוחני”.

כהוצאה לאור של המכללה ומתוקף אחריותה על “חוק זכות יוצרים” ו”קניין רוחני”, כל כותב צריך למלא פרטים אישיים ולחתום שהוא מקבל על עצמו אחריות לשימוש הוגן ביצירה שאינה מקורית שלו או מי מטעמו, ואם זכויות היוצרים שלה שייכות לאדם אחר, הוא יישא באחריות המשפטית המלאה לכך.
שימוש הוגן הוא ציטוט סביר מתוך היצירה המקורית. על המצטט לציין את המקור לציטוט, ואסור לו לשנות את היצירה המקורית בכל דרך שיש בה משום הפחתת ערכה, העלולה לפגוע בכבודו או בשמו של בעל זכויות היוצרים בה. בכפוף לחוק זכות היוצרים, אסור למשתמש להעתיק או לפרסם יצירה מקורית בלי הסכמה מראש ובכתב מאת היוצר המקורי.

קבלת היצירה לא נועדה לספק אסמכתה שהיצירה שהתקבלה בהוצאה לאור מקורית, ואין בכוונתה לקבוע או לאשר חוקית כי אכן מי שחתום על היצירה הוא בעליה החוקיים או יוצרה המקורי.
טופס זה משמש הסכם בין ההוצאה לאור של המכללה ובין הכותבים בעניין שמירה על חוק “זכות יוצרים” ועל “קניין רוחני” והגנה על שימוש נאות והוגן ביצירות שהם מצטטים מהן.

המכללה לא תהיה אחראית לכל פגיעה או נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמש עקב הפרסום בהוצאה לאור.

חוק זכות יוצרים, תשס”ח-2007 נוסח מלא ומעודכן

טופס חתימה על “זכויות יוצרים” ועל “קניין רוחני”​ – מאמר בכתב עת

טופס חתימה על “זכויות יוצרים” ועל “קניין רוחני”​ – ספר

• למה ללמוד אצלנו? כי שאנן – מכללה דתית לחינוך ולהוראה, ברמה אקדמית גבוהה היחידה בצפון • • למה ללמוד אצלנו? כי שאנן – מכללה דתית לחינוך ולהוראה, ברמה אקדמית גבוהה היחידה בצפון •

כל הדלתות פתוחות בפניכם (תחומי הלימוד במכללה)

מה כדאי לי ללמוד?

תואר ראשון

הכשרה להוראה ותעודת הוראה .B.Ed

תואר שני

.M.Ed בחינוך והוראה

המרכז ללימודים מתקדמים

פיתוח מקצועי והסבה אקדמאים להוראה

חוגים

מסלולים

מסלולים

תוכניות מיוחדות

מדרשות / בית מדרש נשים

"נחיתה רכה" – (סטאז')
היחידה להתמחות וכניסה להוראה

צרו איתנו קשר

הסתרת תמונות

ההרשמה לשנה"ל תשפ"ב בעיצומה!

מלא/י את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם: