נפתחו המשובים לסמסטר א' - נא להיכנס לאורביט ולמלאם

סטודנט/ית יקר/ה,

גם השנה פתחנו את משובי הקורסים למילוי דרך האורביט.

אך השנה לקחנו לתשומת ליבנו את ההערות והבקשות כפי שהועלו בפני ההנהלה בשנים קודמות. מילוי המשובים הפעם אינו חובה ואינו חוסם את האורביט.

יחד עם זאת, קשה להפריז בחשיבות המשובים עבורכם ועבור מרצי המכללה וההנהלה. המשובים נבדקים בקפדנות רבה ולקחים נלמדים ומופקים מידי שנה בשנה.

גם השנה המשובים אנונימיים לחלוטין ולא נשמר זיהוי של ממלא המשוב. ובכל זאת על מנת לעודד מילוי המשובים הוחלט לצאת ב"מבצע משובים" ולהעניק כפרס וכבונוס קפה ומאפה בקפיטריה מתנה לכל הסטודנטים והמרצה בקורס/בשיעור שבו 95% ומעלה מהמשובים מולאו ע"י הסטודנטים באופן תקין (משובים שימולאו באופן מגמתי או לא רציונלי נפסלים).

לדוגמא: בשיעור בו לומדים 30 סטודנטים אם השיבו על המשובים באופן רציונלי לפחות 28 סטודנטים – כל הסטודנטים המשתתפים בקורס והמרצה יקבלו את התלוש המעניק את השי בקפיטריה. בשיעור בו לומדים עד 20 סטודנטים אם רק סטודנט אחד לא ענה על המשוב של הקורס וכל יתר הסטודנטים מילאו משובים באופן תקין כל הסטודנטים בקורס יקבלו שי תלוש לקפה ומאפה בקפיטריה וגם המרצה בקורס.

אנו מקוים שהמבצע יעודד את מילוי המשובים כך שנוכל לקבל תמונה מקיפה ומלאה לטובת כולנו.

אז קדימה... למלא את המשובים! משך זמן מילוי המשובים מוגבל בזמן - והפעם הזמן קצר מבעבר.

בברכה,

אגודת הסטודנטים

המרצים וההנהלה.

נפתחה ההרשמה לבחינות הבקיאות בהלכה (כל היחידות)

בחינת הבקיאות תתקיים בעזי"ת ביום רביעי א' באדר (26.2.20) בשעה 15:00 על כל היחידות. זכרי אי התייצבות למבחן (ללא ביטול הרשמתך) תחסום אפשרות לגשת ליחידה זו בעתיד. סגירת הרישום ביום שלישי כ"ג בשבט (18.2.20) בחצות.  

לוח מבחנים סמסטר א' - סופי!

לצפייה בלוח המבחנים לחץ כאן

 

נפתח רישום למועד מיוחד של מבחני בקיאות בתנ"ך שיתקים בע"ה ביום שני, ט"ו בשבט, (10.2) בשעה 16.15, במידה ויהיו 15 נרשמים לכל הפחות.

הרישום באתר המכללה תחת טפסים מקוונים. מועד מיוחד של מבחני בקיאות בתנ"ך שיתקים בע"ה ביום שני, ט"ו בשבט, (10.2) בשעה 16.15, במידה ויהיו 15 נרשמים לכל הפחות. הביטול באמצעות טופס באתר בלבד. אי הגעה ללא ביטול מסודר בטופס תגרור חסימת הגישה למועד המבחן הבא. הרישום ייסגר בתאריך 5.2.2020 בחצות.

נפתח הרישום למבחנים מועדי ב' סמסטר א'

הרישום באתר המכללה תחת טפסים מקוונים > רישום למבחנים. לא ניתן לגשת לבחינה ללא רישום מראש. בהצלחה.

לוח מבחנים מועדי ב' סמסטר א'

לצפייה בלוח מבחני מועד ב' לחץ כאן

שעות פעילות ספרייה ומרפ"ד בחופשת סמסטר

שעות פעילות ספרייה ומרפ"ד: בימים א', ב', ד', ה' בין השעות: 18:00-8:00 וביום ג' בין השעות: 17:00-8:00 בהצלחה 🙂

מאגר מידע חדש לשימושכם

לאחרונה, רכשה הספרייה מנוי על מאגר בריינפופ - סרטוני אנימציה קצרים המסבירים תכנים לימודיים, בתוספת פעילויות, מערכי שיעור ועוד. הגישה מדף מאגרי המידע באתר הספרייה או מהבית דרך אורביט.

הרשמה להשתלבות במערכת החינוך

כחלק מההיערכות לשנת תש״פ, ובמטרה ליצור הידוק טוב יותר בין הביקוש למורים לבין סטודנטים/בוגרים שמעוניינים להשתלב במערכת החינוך אנו ממפים את הנתונים באמצעות לינק המצורף:bit.ly/JobHoraa4U בשאלון נבקש מהמועמד למשרת הוראה לציין האם מחפש עבודה במערכת החינוך (אזור גיאוגרפי, תחום הדעת וכד') .

קישור לצפייה בתמונות מטקס חלוקת תארים 2019

https://photos.app.goo.gl/cfP8QfQc4HdvuyeU7

למה לי ללמוד חינוך דווקא?

פרסום התמחות למורים באנגלית

הרחבת הסמכה במתמטיקה למורים בביה"ס היסודי

 • כל החדשות

 • אתר הספרייה

 • סטודנטיות הכשרה

 • סטודנטים הכשרה

 • סטודנטיות צאנ"ז

 • סטודנטיות חב"ד

 • סטודנטים חרדים

 • לימודי תואר שני

 • לימודי המשך, הסבות ופיתוח מקצועי

 • מדרשות

 • "נחיתה רכה" – (סטאז')

 • ספרייה ומרכז משאבים

שינוי גודל גופנים